Bizi takip edin:

NAS GIDA SANAYİ

Nas Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., her yaştaki insanların severek tükettiği besleyici ve zengin lezzetleri olan dondurmaların yapımında kullanılan soft dondurma tozlarını ve endüstriyel dondurma tozlarını üreten, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik çalışmalar yapan bir gıda sanayi kuruluşudur.

Aro ve Armey markalı soft ve endüstriyel dondurma tozlarının üretimine granita (slush), sıcak ve soğuk içecek tozlarını da ekleyerek pazardaki ürün çeşitliliğini çoğalttı. Son olarak üretimini gerçekleştirdiği meyve aromalı %100 doğal çay ekstraktlı tabletleri ile sektörünün en üst sıralarında yer alıyor.

Nas Gıda, çalışanlarının sürekli gelişimini sağlayarak, uzmanlaşmış kadrosu ile "müşterilerimiz ortaklarımızdır" anlayışıyla evrensel kalitedeki ürünlerinin verimliliğini ve karlılığını birlikte paylaşma ilkesini sürdürmektedir.

Üretim risk kontrol noktaları denetimi ve iş güvenliği programını uygulayarak tamamen hijyenik ortamda oluşturulan ürünlerin gıda güvenliği, depolarda ve nakliyede de kontrol altındadır.

Bugün çalışanlarına değer veren, takım ruhu ve dayanışma içinde, müşteri memnuniyetine duyarlı, sürekli gelişen ve evrensel kaliteye odaklanan Nas Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. dinamik adımlarla dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. 


Belgelerimiz

Copyright © 2014 Nas Gıda - Tüm hakları saklıdır.
Designed & Created by Creamum